czwartek, 10 września 2009

Sierpniowa edycja konkursu na forumslubne.pl

Z wielką przykrością informuję że żadne zdjęcie nie zakwalifikowało się do pierwszej 10-tki, jeszcze troszkę mi tu brakuje do najlepszych ale w końcu trzeba kogoś gonić i starac się robić zdjęcia coraz lepiej. W końcu jendak zakwalifikowałem się do 50-tki najlepszych fotografów ślubnych w Polsce. Jestem w tej chwili na 49 miejscu hehe :), myślę jednak że gdybym startował w pierwszym miesiącu tegorocznej edycji to i w 40-stce bym się może z boską pomoca zmieścił, jednak to już nie jest takie ważne, tu pokazuję konkursowe zdjęcia do poszczególnych kategorii.

Przygotowania.

Ceremonia.

Wesele.

Plener.

Detale.

Architektura Kościelna.

1 komentarz:

 1. To the limits, unpredictable, dynamism, elegance - for sure we cannot characterize the frequency and status of happening, furthermore the ones of the very moment
  Cease the moment ! Step amongst fractions of second,
  Considering that the information is perishable, we tried to create a page where daily take several photos, generally "portraits" of the street in a world where time is more precious than anything.
  Find information and links to other areas of the world, information that does not relate strictly photography, but also painting, sculpture, poetry, graphics and many other interesting areas you can disconnect from the daily routine.
  Dungha

  OdpowiedzUsuń